Anasayfa
08504737354

Yardım ve Destek
 • CEP TELEFONU

  LG cep telefon modelleri, şık çizgileri ileri teknolojiyle lg-telefon-servisibuluşturarak en özel tasarımlara imza atıyor. Klasik seçimlerin dışına çıkmak isteyenlere birbirinden farklı çözümler sunan marka, renk seçenekleriyle de sınıfındaki iddiasını sürdürüyor. LG cep telefonu yetkili servisi ise kişilerin kullanacakları modeli seçtikten sonra devreye giriyor. Kullanıcıların ihtiyaç duyacağı kurulum, bakım, arıza ve aksesuar seçim gibi konularda tüketicilerin ihtiyaçlarına cevap veriyor.

  LG Cep Telefonu Kurulumu

  Kurulumu ve kullanılmaya başlaması en kolay cihazlardan biridir cep telefonu. Belli farklılıklara sahip olsa da işletim sistemi birbirine benzerdir. İlk olarak kapalı şarj edilmeli ve daha sonra açılmalıdır. Ardından gerekli programlar indirilmeli ve kişisel ayarlar yüklenmelidir. Bu işlemleri tek başına yapabileceğiniz gibi LG cep telefonu yetkili servislerinden de destek alabilirsiniz. Hem bu sayede cihazın varsa teknik sorunları profesyoneller tarafından hemen tespit edilir ve garanti kapsamına gireceği için bir yenisiyle değiştirilir.

  Dikkat Edilmesi Gereken Teknik Detaylar:

  Cep Telefonu kurulumu yaparken yetkili servislerden destek almak garanti kapsamına gireceği için önemlidir. Kişisel ayarları yüklerken dikkat edilmeli ve verilen tavsiyelere uyulmalıdır. Klavye yazma aracı kişiye özel olarak değiştirmek mümkündür. Otomatik telefon güncellemeleri açık olmalı ve gelişmeler takip edilmelidir. Mağaza uygulamalarının otomatik güncellemeleri takip edilmelidir.

  LG Cep Telefonu Servisi Bakım ve Onarım

  Günlük yaşantı sırasında en sık kullanılan cihazlardan biri olması nedeniyle bakımlara yeterli önemin verilmediği söylemek mümkündür. Bunun en büyük sebebi ise servis süresi boyunca cep telefonun kapalı kalmasıdır. Ancak küçük gibi görünen sorunlar ileride çok daha büyük sorunlara neden olurken kişilerin ekonomik kayıp yaşamalarını da tetiklemektedir. Kullanım sırasında sorun yaşamamak ve performansı üst sıralara taşımak için belli dönemlerde LG cep telefonu yetkili servisi ile görüşülmelidir. Kullanıcılara son bir not: Yeni çıkan aksesuar ve kılıf modellerini de yetkili servisler aracılığıyla takip edebilirsiniz.

  Telefonda Sık Karşılaşılan Sorunlar

  Elektronik cihazların kullanım süresi uzadıkça karşılaşılan sorunlarda artmaktadır. Cep telefonları ise bu durumun en önemli örneğidir. Ekran çizilmelerinden pil ömrünün kısalmasına, mikrofon ve kulaklık problemlerinden ekran donmalarına kadar pek çok sorun yaşanabilmektedir. Bu sorunların önüne geçmek ve kullanım süresini uzatmak içim uzmanların önerilerini mutlaka dikkate alınmalıdır.

  Cep Telefonu ile ilgili karşılaşılan sorunlar ve kullanım önerileri;

  Dokunmatik cep telefonlarının ekran çizilmesi ve kırılması en sık karşılaşılan problemlerdir. Bunu engelleyebilmek için kılıf kullanılmalı ve ekran koruyucu ile kaplanmalıdır. Pil ömrünün kısalması verimi düşüren etkenlerden biridir. Orijinal şarj aleti ile şarj edilmelidir, araç şarjı ya da başka bir marka-model telefona ait şarj cihazının pilin ömrünü kısaltabileceği ya da arızalara neden olabileceği unutulmamalıdır.
  Webde gezinirken emin olmadığınız sitelere girmemeli ve cihazı virüs tehlikelerine karşı korunmalıdır. Görüşmeyi imkansız hale getiren kulaklık ve mikrofon sorunları için mutlaka yetkili servislerle irtibata geçmeli ve yedek parçalarla sorunun çözülmesi sağlanmalıdır. Sıcaklık değerlerinin yüksek olduğu alanlarda bırakılmamalıdır. Nemli bölgelerden uzak tutulmalı ve suyla temas ettirilmemelidir.
 • TELEVİZYON

  LG televizyon teknolojiyi modern çizgilerle buluşturmayı başaran ender markalardan biridir. Tüm detaylarda da kullanıcıya şık bir görünüm sunarken, kullanım kolaylığı ve üst düzey performans sağlamaktadır. Cihazınızla ilgili karşılaşabileceğiniz olası problemlerde de lg televizyon yetkili servisi devreye giriyor ve kısa süre içerisinde cihazınızda oluşan sorunları çözüyor.
  LG Bursa Televizyon Servisi sadece sorun çıktığı zaman değil cihazların bakımı, montajı, kurulumu ve onarımı konusunda da kullanıcılara hizmet veriyor. Özellikle kurulum ve montajı için destek almak tüketicilere uzun vadede fayda sağlıyor. Zaten cihazın kurulum ve montaj işlemleri profesyonel ekip tarafından yapıldığı zaman ürün her zaman daha uzun ömürlü oluyor ve yüksek verimle çalışıyor. Ürünün kurulumunu şayet tüketiciler yaparsa olası kazalar ortaya çıkabiliyor ve daha yüksek bedeller ödenmek zorunda kalıyor. Kurulum ve montaj işlemlerinin LG televizyon servisi elemanlarına yaptırılmadığı durumlarda ürünün garanti kapsamına alınmayacağını belirtmekte fayda var.

  LG Televizyon Kurulumu

  BURSA LG TV teknik servis hizmetlerinin en önemli aşaması kurulumdur. Kendiniz montaj yaptığınız takdirde gözden kaçırabileceğiniz en ufak bir hata ileride büyük sonuçlara neden olabilir. Cihazınızda ortaya çıkabilecek her hangi bir sorunun kaynağı kurulum hatasından kaynaklanıyorsa ve servis dışı bir montaj olduysa yüksek maliyetler ödemek zorunda kalabilirsiniz. Çünkü yetkili servislere yaptırılmayan montajlar hiçbir zaman garanti kapsamına girmez. Bu sebeple cihazın kurulumu için teknik servisten destek almalı ve maksimum performans sergilediğinden emin olmalısınız.

  Dikkat Edilmesi Gereken Teknik Detaylar:

  • Tüm TV modellerinin kurulumu için belli detaylar vardır. Öncelikle TV’nin bulunacağı yer yetkili servisle beraber belirlenmelidir.
  • TV, yaşam alanının en güvenli ve sağlam yerinde bulunmalıdır. Duvara monte edilecekse belli aparatlarla sağlamlaştırmalı, ünite üzerinde duracaksa da aynı işlem uygulanmalıdır.
  • Işığın geliş yönü, güneşin geldiği açı cihazın nerede duracağı ile ilgili net bir fikir verir. Kaliteli bir görüntü elde etmek isteyenler bu özelliği dikkate almalıdır.
  • Cihaz sıcaklık değerinin yüksek olduğu yerlerden uzak tutulmalıdır. Fazla ısı cihazın ömrünü kısaltacaktır.
  • Doğru yer belirlendikten sonra cihazın montaj işlemi ve kurulumu profesyonel bir şekilde yapılmalıdır. Cihazın sahip olduğu aparatlar doğru monte edilmeli ve sağlam olduğundan emin olunmalıdır.

  LG Televizyon Servisi Bakım ve Onarım

  BURSA LG televizyon servisleri, cihazın daha verimli ve uzun ömürlü olabilmesi için belli aralıklarda bakım yapılmasını tavsiye ediyor. Bu sayede ortaya çıkabilecek arızalar önceden engelleniyor ve daha büyük problemlerin önüne geçiliyor. Bu sebeple cihazın bakımını belli periyodlarda yaptırmayı ihmal etmemelisiniz.

  Onarım hizmeti ise cihazın aniden donması, görüntü ya da ses problemi vermesi durumunda devreye giriyor. Cihazda oluşan tüm problemler uzman personel tarafından onarılıyor ve kalıcı çözümler sunuluyor.

  Televizyonda Sık Karşılaşılan Sorunlar

  Bakımların belli periyodlarda yaptırılmasına rağmen zaman zaman arızalar verebilir ve kullanıcıyı mağdur durumda bırakabilir. Her cihazın yaşadığı arızalar ve çözümler birbirinden farklıdır.

  Televizyonla ilgili karşılaşılan sorunlar başlıca şu şekildedir;

  • Görüntüde donmalar ve kısa süreli kesintiler televizyonda karşılaşılan problemlerden biridir. Teknik sorunlar için servisten destek alınmalıdır.
  • Sesin aniden alçalması ve yükselmesi ise hoparlörle ilgili bir sıkıntı olduğunu gösterir. Bu durumda teknik servis yardımcı olacak ve bozulan parçaları değiştirecektir.
  • Televizyonun kumanda edilememesi durumunda cihazın temizliğinden emin olunmalı ve tozdan lekelerden arındırılmalıdır.
 • SES VE GÖRÜNTÜ SİSTEMLERİ

  LG Ev Sinema modelleri, kusursuz ses kalitesini odanın her köşesinde yaşatan ve izleyenlere filmin tüm heyecanını hissettiren bir sistemdir. İleri teknolojiyi modern bir tasarımla buluşturan Lg, tüketicileri ses dünyasını özgürce keşfetmeye davet ediyor. Sistemin doğru kurulabilmesi içinse LG ev sinema sistemi yetkili servislerinden destek almak gerekiyor. Kurulumdan bakıma, arızadan yedek parça ve aksesuarlara kadar tüketicilerin tüm ihtiyacına cevap veriyor. Ayrıca teknik özellikleri ve kullanımla ilgili tüm detayları da kullanıcıyla paylaşmayı ihmal etmiyor.

  LG Ev Sinema Sistemi Kurulumu

  LG Ev Sinema Sisteminin kurulumunu yapmak için belli bir birikim ve tecrübe gerekir. Zira sesin yaşam alanı içerisinde doğru dağılması şarttır. Bu sayede kullanıcılar hem sesin gerçekten nasıl olması gerektiğini anlar hem de filmin heyecanına kendilerini kaptırır. Cihazın yüksek performansta çalışması da LG ev sinema sistemi yetkili servisinin yorumlarıyla çok kolay olacaktır. Ayrıca cihaz garanti kapsamına alınacaktır.

  Dikkat Edilmesi Gereken Teknik Detaylar:

  Hoparlörün dizilimi oturur haldeyken baş yüksekliğinde olmalıdır. 4 Hoparlör odanın dört farklı bölümüne yerleştirilir. Orta hoparlör ise TV Monitörün alt kısmına yerleştirilmelidir. Bilinenin aksine hoparlör odaların tam köşesinde yer almamalıdır. Bu durum sesin direk yüze çarpmasına neden olur. İstenilen ses performansına ulaşmak için doğru yerleşim yeterli değildir. LG ev sinema sistemi yetkili servisi ses kalibrasyonu ayarlarını da yapacaktır. Bu işlem oturma yeri ile hoparlör uzaklığının tespit edilmesiyle yapılır ve ses şiddetleri otomatik ayarlanır.

  LG Ev Sinema Servisi Bakım ve Onarım

  Cihaz ile ilgili periyodik bakımlarını ihmal etmemek olası problemlerin önüne geçilmesini sağlıyor ve daha büyük arızaların oluşmasına mani oluyor. LG ev sinema sistemi yetkili servisinin cihazda oluşabilecek arızaları önceden tespit etmesi en önemli ayrıcalıklardan biridir. Zira profesyonel ekip gözden kaçacak küçük sorunları bile fark ediyor ve zengin yedek parça stoku ile çözüm getiriyor.

  Ev Sinema Sistemi Sık Karşılaşılan Sorunlar

  Ev sinema sistemlerinin düzenli olarak bakımlarını yaptırarak olası problemlerin önüne geçmek mümkündür. Seste cızırtıların oluşması, beklenen performansı vermemesi, elektrik gücü tam olarak alamaması sık karşılaşılan sorunların başında gelmektedir. Kurulumu doğru yapmak ve LG ev sinema sistemi yetkili servisinin önerilerini dikkate almak çeşitli arızaların önüne geçmek için yeterlidir.

  Ev Sinema Sistemi ile ilgili karşılaşılan sorunlar ve kullanım önerileri;

  • Demo odalarındaki dinlenilen ses kıstas olarak kabul edilmemeli ve yaşam alanındaki ses baz olarak alınmalı.
  • Kullanılacak anfi güçlü olmalı ve her türlü sesin dağılımını yapabilmeli.
  • Sistemin yerleşimi dikkatli yapılmalıdır, çünkü dengesiz yerleşimler tam dağılıma engel olacaktır.
  • Eski kolon televizyona fazla yaklaştırılmamalıdır. Bu kolonunun yalıtımı home cinema kolonları gibi olmadığı için içerisinde bulunan mıknatıs televizyonun renk ayarlarını bozacaktır.
  • Aktif bass kurulurken çok fazla cama, cam eşyalara ve biblolara yaklaştırılmamalıdır. Şayet yakın bir yerde bulunursa eşyalar titreyecek ve ses çıkaracaktır.
 • BUZDOLABI

  saklayan cihazlarınıza yılın belli dönemleri mutlaka bakım yaptırın. LG buzdolabı servisi elemanlarına yaptırılan bakım işlemi sayesinde, oluşabilecek arızalar önceden fark edilip onarılıyor.
  Bu sayede olası arızaları önlemiş, cihazınız ömrünü uzatmış ve ekonomik kayıplar yaşamamış olursunuz. Orijinal yedek parça ve aksesuar seçeneklerimizle de cihazı daha verimli hale getirebilirsiniz. LG buzdolabı servisleri 24 saat içerisinde fiyat ve stok kontrolü yapıp size geri dönüş yapacaklardır.

  LG Buzdolabı Özellikleri


  Green Ion Door Cooling
  Bu modelde soğutucu bölümüne hava 3 ayrı bölgeden üflenir; Arka duvar, yan duvar ve kapı. Bu sayede buzdolabının içerisindeki hava çok daha hızlı soğutulur ve diğer soğutuculardan farklı olarak her noktasda eşit soğukluk sağlanır. Bu soğutma işlemi sırasında hava katekin özlü (yeşil çay özütü) deodorizer ve karbon iyon filtreden geçer.
  Katekin maddesi doğal bir antioksidan olup buzdolabı içerisindeki kötü kokuları ve bakterileri giderir. Karbon iyon filtreden salgılanan negatif iyonlar da havayı temizler ve metabolizmayı geliştirir. Böylece yiyeceklerinizi daha uzun süre taze ve sağlıklı saklayabilirsiniz.

  BioshieldTM: Antibakteriyel Conta
  Buzdolabı contasında üreyen bakteriler yüzünden zaman içerisinde contada şekil ve renk bozuklukları oluşur. Lg patentli Bioshield teknolojisi ile tamamen antibakteriyel maddelerden üretilen conta bakteri üremesini engeller ve size daha sağlıklı bir kullanım sunar.

  Vitalight ve Opti-Fresh
  Opti-Fresh gözü petekli yapısı sayesinde sebzelerin nemini çok daha uzun süre korurken LED (Vita-light) ışığı ile sebze ve meyvelerin fotosentez yapmasını sağlıyor. Böylece sebze ve meyvelerinizin tazeliğini ve besin değerlerini çok daha uzun süre koruyor.

  Nem Koruma Gözü
  Sebzeler taze kalmak için neme ihtiyaç duyarlar. Nem Koruma Gözü özel olarak tasarlanmış gözenekli yapısı sayesinde nem seviyesini ideal şartlarda tutan bir kutudur.

  LG Buzdolabı Öneriler

  Kullanım Önerileri
  LG buzdolabı yetkili servisi olarak yiyeceklerinizin daha taze, daha lg-buzdolabi-yetkili-servisi-solsağlıklı ve daha uzun ömürlü olması için size sunduğumuz yiyecekleri saklamaya yönelik önerilerimizi dikkate alırsanız, cihazınızı daha verimli kullanmış olursunuz.
  • Taze yiyecekleri buzdolabı bölmesinde depolayın. Tazeliğini ve lezzetini korumasında önemli bir nedendir. • Sıcak yiyecekleri cihaza koymadan önce ılıklaştırın. Sıcak yiyeceklerin koyulması, diğer yiyeceklerin bozulmasına ve daha yüksek elektrik faturasına neden olabilir!
  • LG buzdolabı servisi, yiyeceklerinizi depolarken, yiyeceği vinil ile sarmanızı veya kapaklı kaplarda depolamanızı tavsiye ediyor. Bu nemin buharlaşmasını önler ve yiyeceğin lezzetini ve besin değerlerini korumasını sağlar.
  • Hava kanallarını yiyeceklerle kapatmayın. Hafif bir soğuk hava akımı sıcaklığının dengede kalmasını sağlar.
  • Kapıyı sıkça açmayın. Kapıyı açmak sıcak havanın dolaba girmesine neden olur ve sıcaklığı yükseltir.
  • Dondurucu bölmesinde şişe depolamayın, donunca kırılabilirler.
  • Çözülmüş yiyecekleri tekrar dondurmayın. Bu, yiyeceğin lezzetini ve besin değerlerini kaybetmesine neden olur.
  • Dondurma gibi donmuş yiyecekleri uzun süre depolarken, kapı rafı yerine dondurucu rafını kullanın.

  Bulaşık Makinesi

  Güçlü, modern ve sessiz… LG bulaşık makinesi modelleri ileri teknolojiyi modern tasarımla buluşturma konusunda iddialı çözümler üretmeye devam ediyor. LG bulaşık makinesi yetkili servisi ise cihazın kurulumu ve montajını kusursuz yaparak yüksek verimde çalışmasını sağlıyor. Ayrıca bakım, arıza ve onarım gibi konularda da tüketicilerin yanında olmaya devam ediyor. Ürününüzün kurulumu için mutlaka servis ekibinden yardım istemelisiniz. LG bulaşık makinesi yetkili servisleri elemanlarınca yapılmayan montaj işlemleri garanti kapsamında değerlendirilmeyecektir.

  LG Bulaşık Makinesi Servisi Bakım ve Onarım

  LG bulaşık makinesi servisi eşyaların daha temiz ve daha sağlıklı yıkanmasını sağlamak amacıyla yılın belli aralıklarında bakım yaptırmanızı tavsiye ediyor. Bu sayede ileride oluşabilecek arızaları önceden fark edip önlem alınabilir. Ayrıca cihazın ekonomik ömrü uzar ve yüksek maliyetlerden kaçınmış olursunuz.
  Orijinal yedek parça ve aksesuarlarla cihazınızı zenginleştirebilir, daha kullanışlı hale getirebilirsiniz. LG bulaşık makinesi servisleri stok ve fiyat kontrolü yapıp en kısa sürede ürün bilgisi için size geri dönüş yaparlar. Parçalarımızın hepsi garantilidir ve orijinaldir. En ucuz fiyat politikası ve cazip ödeme seçenekleri ile kolaylıkla aksesuar ve yedek parça temin edebilirsiniz.

  Kullanım Önerileri

  LG Bulaşık Makinesi Yetkili Servisi olarak cihazınızı lg-bulasik-makinesi-solkullanırken olası kazalar yaşamamanız ve cihazdan yüksek performans alabilmeniz için sizlere bazı güvenlik talimatlarını hatırlatmak istedik.
  • Sadece uygun mutfak aletleri yıkanmalıdır. Sıcağa dayanıklı olmayan, üstünde metal süsler bulunan aletler elde yıkanmalıdır.
  • Herhangi bir çözücü kimyasal kullanmayınız. Bu patlamaya ya da yangına yol açabilir.
  • Makineye su sıkmayınız. Bu elektrik parçalarının çalışmamasına ya da elektrik çarpmasına sebep olabilir.
  • Bulaşık makinenizin kapısı açıldığında aşağıya tamamen itmeyiniz ya da iç tarafına bastırmayınız. Deformasyona ya da bozulmasına sebep olabilir.
  • El yıkama deterjanları kullanılmamalıdır.
  • Deterjanlarda fazlasıyla alkalin mevcuttur. Yutulduğunda son derece tehlikeli olabilirler. Bu sebeple çocuklar uzak tutulmalı, göz ve ciltle temas ettirilmemelidir.
  • Deterjan haznesinin, yıkama devrinin tamamlanmasından sonra boş olup olmadığını kontrol ediniz.
  • Ayarların çocuklar tarafından değiştirilmesini önlemek için “Çocuk Kilidi” kullanarak kontroller kilitlenebilir.


  Çamaşır Makinesi

  Sektörde bir devrim yaratan Lg makineler, sessiz, sarsıntısız çalışma özelliği, yüksek yıkama performansı ve yüksek enerji tasarrufu sağlıyor. LG çamaşır makinesi yetkili servisi cihazda oluşabilecek her türlü arızada devreye giriyor, bakımı, onarımı ve kurulumu gibi tüm işlemlerde tüketicilerin yanında oluyor.
  LG çamaşır makinesi servisi makinenin kurulumu sırasında en uygun alanı ve güvenilir zemini tespit ediyor. Bu sayede kullanıcılar en yüksek performansı almış oluyor. Ekonomik kayıplar yaşamamak ve cihazın ömrünü azaltmamak için her durumda teknik ekibimizden destek istemeyi ihmal edilmemelidir.

  LG Çamaşır Makinesi Servisi Bakım ve Onarım

  Evimizin vazgeçilmez yardımcılarından biri olan çamaşır lg-camasir-makinesi-sagmakinelerimiz, sık kullanıldığı için belli dönemlerde bakıma ihtiyaç duyarlar. Bakım yaptırılmadığı takdirde programda takılma, kötü yıkama, su tahliyesinde problem gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz. LG çamaşır makinesi servisi bu işlemi ihmal etmemenizi öneriyor. Kontrol yapıldığı zaman ise olası arıza durumları önceden keşfediliyor ve belli önlemler alınabiliyor.
  Bakım yaptırmanın diğer faydaları arasında ise elektrik tasarrufu sağlamak yer alıyor. Sağlıklı çalışan bir cihaz her zaman az enerji harcar. Cihazınızı daha verimli ve kullanışlı hale getirmek isterseniz, yedek parça ve aksesuar departmanından yararlanmak mümkündür.

  LG Çamaşır Makinesi Özellikleri

  LG çamaşır makinesi özellikleri modeller arası çok az bir değişiklik lg-camasir-makinesi-tavsiyelergösterse de genel olarak belli teknik özelliklere sahiptir. Öne çıkan özellikleri ve faydaları şu şekildedir:
  • Kırışıklıklara karşı koruma, tamburun farklı dönüşü ile kırışıklık asgariye iner.
  • Dahili ısıtıcı, suyu otomatik olarak seçilmiş programdaki en iyi sıcaklıkla ısıtır.
  • Akıllı yıkama sistemi, yükün miktarını ve su sıcaklığını algılar ve sonra enerjiyi ve su tüketimini en azda tutmak için en uygun su seviyesini ve yıkama süresini belirler.
  • Çocuk kilidi, makinenin çalışması sırasında ayarları değiştirmek üzere çocukların herhangi bir tuşa basmasını önler.
  • Düşük ses kontrol sistemi, makine yükün miktarını ve dengeyi algılar ve santrijüf ses seviyesini en aza indirmek üzere, yükü düzgün şekilde dağıtır.
  • Redresörlü doğrudan tahrik sistemi, gelişmiş fırçasız DC motor, tamburu kayış kasnağa gerek kalmadan doğrudan tahrik eder.
  • Makine, seçilmiş yıkama programına bağlı olarak, çeşitli tambur hareketlerini veya farklı hareketlerin kombinasyonunu yapma özelliğine sahiptir.
  • Makinenin yıkama performansı, kontrollü bir sıkma hızı ve tamburun sola ve sağa dönme kabiliyeti birleştirilerek, her zaman mükemmel sonucu vermek üzere son derece iyileştirilmiştir. Kullanım Önerileri

  LG çamaşır makinesi yetkili servisi olarak, yılların bize verdiği tecrübeler ve üstün uzmanlık bilgilerimiz çerçevesinde, makinanızdan daha iyi sonuçlar alabilmeniz için, yıkama öncesi bazı tavsiye ve önerilerde bulunduk. Dikkat etmeniz durumunda daha uzun ömürlü cihaza sahip olursunuz.
  •Giysilerdeki bakım etiketlerine dikkat edilmelidir. Bu size kumaşınızın dokuma içeriğini ve nasıl yıkanması gerektiğini anlatır.
  •İlk yıkamadan önce bir program seçilmelidir. Pamuklu 60°C, yarım doz deterjan ilave ediniz ve boş yıkama yapınız. Bu yıkama, makinenin üretimi sırasında kalan artıkların ve suyun tamburdan uzaklaşmasını sağlayacaktır. •En iyi sonucu almak için, kıyafetler aynı yıkama programında yıkanabilecek şekilde gruplandırılmalıdır. Su sıcaklığı, sıkma kuvveti ve farklı dokumalar farklı şekillerde yıkamayı gerektirirler. Koyu renkleri daima soluk ve beyaz renklerden ayrı tutunuz. Bunları ayrı yıkanmalı, aksi halde boya ve iplik tiftiği beyazların renk atmasına neden olabilir.
 • KLİMA

  Lg klima servisi Bursa’nın bütün semtlerinde sahip olduğu yaygın servis ağı ile uzun yıllardır sektördeki çalışmalarını sürdürmektedir. Klima bakımı, montajı, arıza ve onarımı konusunda kendini kanıtlamış, eğitimli kadrosu ve yılların kazandırdığı tecrübesi ile en kusursuz ve en özel hizmetleri ayağınıza getirmektedir.
  Sunduğu çözümlerle siz değerli müşterilerinin güvenini ve takdirini kazanan Lg klima yetkili servisi garantili ve kaliteli hizmeti ile de yaptığı işin her zaman arkasında olduğunu vurgulamaktadır.
  Alanında uzman personellerimiz modern çağın gerektirdiği teknolojik yenilikleri sürekli takip ederek kendilerini geliştirmektedir. Cihazlarınızın her bir parçasını yakından tanıyan ekibimiz her arızaya özel, kalıcı çözümler üreterek klimanızdan ilk günkü performansını almanızı sağlamaktadır.

  LG Klima Yetkili Servisi Montaj Ve Bakım Hizmeti

  Klimalarınızın kurulum işlemlerinde de yanınızda olan ekibimiz ücretsiz keşif hizmeti ile cihazınızı en yüksek verimi alabileceğiniz ve hem sizin hem de klimanız için en güvenilir yere montajlayarak, uzun kullanma ömrü sunmaktadır. Lg yetkili servisleri elemanlarına yaptırılmayan montaj işlemlerinin garanti kapsamında olduğunu hatırlatmak ve hatalı kurulum işleminin doğuracağı arızaları yaşamamak için mutlaka teknik servisimizden destek almanızı önemle bildiririz.

  Klima bakımını da en kaliteli ve verimli şekilde sizlere sunan Lg klima servisleri, yılda iki defa bakım yaptırmanızı tavsiye etmektedir. Hepimizin bildiği gibi klimalar havada ki toz, polen, bakteri gibi maddeleri filtrelerine çeker ve uzun süre bakım yapılmadığı takdirde, hava dolaşımı sırasında tekrar dışarı vererek sağlığınızı tehdit eder. Sizde bütün bu olumsuzlukları yaşamamak, kaliteli ve taze bir havaya sahip olmak istiyorsanız çağrı merkezimizi arayarak uzman ekibimizden her konuda destek isteyebilirsiniz.

  Pratik Ve Yararlı Bilgiler

  • Odanızı aşırı soğutmayınız. Bu hem sağlığınız için iyi değildir, hem de fazla elektrik sarfiyatına neden olur.
  • Klimanız çalışırken, güneş ışınlarının doğrudan içeri girmesine engel olunuz, güneşlik ve perdeleri kaplaı tutunuz.
  • Klimanızın dikey ve yatay kanatlarının yönünü ayarlayarak, oda sıcaklığının ve hava akımının oda içinde homojen olarak dağılmasını sağlayınız.
  • Geniş, büyük mekânlarda örneğin; kafeterya, pastane gibi kapıların sürekli açık olduğu yerlerde hava perdelerinin kullanılması elektrik sarfiyatını azaltarak, klimanızdan daha iyi verim elde edilmesini sağlayacaktır. Bu durumda ortam istenilen sıcaklık konumuna daha çabuk gelir.
  • Serin havayı oda içinde tutmak için, kapı ve pencereleri mümkün oldukça kapalı tutmaya dikkat ediniz.
  • Hava filtrelerini düzenli olarak temizleyiniz. Hava filtresindeki tıkanma hava akışını, soğutmayı ve nem giderme olayını azaltır.Hava filtrelerini düzenli olarak temizlemezseniz, soğutma kapasitesi düşecek ve kullandığınız elektriğin bir kısmı boşa harcanacaktır.

  Konforlu Bir Kullanım Ve Enerji Tasarrufu İçin Neler Yapılmalı?

  •Klimanızın kapasitesinin kullanmak istediğiniz mekâna uygun olduğundan emin olun.
  •Soğutma kapasitesi mekânın ihtiyacından daha küçük bir klima verimli soğutma sağlayamayacağından kompresörü sürekli devrede tutmak zorunda kalacak ve enerji sarfiyatı artacaktır.
  •Soğutma kapasitesi, mekânın ihtiyacından daha büyük bir klima ise ortamı çok çabuk soğutacak ve kompresörü sık sık kapatıp açacaktır. Bu durum klimanızın enerji sarfiyatını arttıracaktır. Klimanın bulunduğu mekân aşırı soğuyacak ve konfor yerine rahatsızlık yaratacaktır. Ayrıca daha yüksek kapasiteli klimalar daha yüksek ses seviyesine sahip olduğu için, klima kapasitesine göre daha küçük kalan mekândaki gürültü sizi rahatsız edecektir.
  •Klima kullandığınız mekânın ısı yalıtımı konforunuzu arttırır, enerji sarfiyatınızı düşürür ve bu nedenle mekânın ısı kaybı kazanç noktalarının iyi izolasyonu önemlidir. Ayrıca cihaz kullanımı sırasında mekânın kapı ve pencerelerinin mutlak suretle kapalı olması gerekmektedir. Kapıların açık tutulması zorunlu ise (mağaza ve dükkânlar gibi yerlerde), hava perdesi gibi dışarıdan sıcak veya soğuk hava akımını engelleyici cihazlar kullanılmalıdır.
  •Soğutmada, güneşin camlardan direk içeri girdiği saatlerde güneşlik perdelerin veya panjurların kullanılması cihazınızın enerji sarfiyatının artmasını engeller.
Yeni adresimiz ve yeni Web sitemiz ile sizlere hizmet vermekte SINIR TANIMIYORUZ! http://t.co/VpSstJkVbK | Kükürtlü Cd. No: 58/1 Bursa
Kükürtlü Mah. Kükürtlü Cad. No: 58/1 Osmangazi 16080 - BURSA Twitter Facebook GooglePlus Webmaster
Belgelerimiz